niedziela, 3 marca 2013

Od połowy lutego 2013 roku siedziba Buenos Tiempos Traducciones jest już w nowym miejscu, mianowicie przy ul. Lorenzana 4, wejście jest od ul. Ambrosio Vallejo. Można do nas dojechać linią metra 7 (stacja Francos Rodríguez) lub 1 (Estrecho), a także autobusami: 44, 64, 126, 128 (przystanek przy ul. Francos Rodríguez). Pracujemy w godzinach 9-17, jednak dostosowanie się do klienta w tej kwestii nie jest dla nas problemem.
Po wielu robotach remontowych, które pokazywaliśmy w poprzednim wpisie na blogu w formie krótkiego fotoreportażu, nareszcie widać rezultaty naszych starań. Nowe biuro jest jasne i przestronne. Oprócz stanowisk pracy znajduje się tu również przyjemna poczekalnia, w której Klienci mogą, w przypadku krótszych tłumaczeń, poczekać na dokument i napić się herbaty lub kawy. Niebawem powiesimy również nad wejściem nasze logo i zamontujemy dzwonek. Póki co, prosimy pukać do naszych drzwi:)
A oto zdjęcia naszej ekipy w nowym miejscu. Tydzień temu dołączyła do nas Olga, stażystka z Warszawy. Pomaga nam w tłumaczeniach i każdego dnia uczy się czegoś nowego. Jej relację z pierwszego tygodnia pracy zamieścimy na blogu już niebawem!

Zapraszamy!

Każdego Klienta witamy z uśmiechem!


Nasi Klienci to specjaliści w wielu branżach. Na zdjęciu pani Iwona Wojtas, właścicielka biura podróży SPORT AND TRAVEL,
specjalizującego się w organizacji wyjazdów na imprezy sportowe

Olga i Karolina przy pracy

Pani szefowa trzyma wszystko w ryzach :-)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Blog o tłumaczeniach © 2012 - 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka